antirussians

Подвійні стандарти фашистської Туреччини та її брехливість.

1. Коментар на "Турция: РФ аннексировала Крым после незаконного "референдума"" — https://oleg-leusenko.livejournal.com/9021694.html#t101803774

Стосовно Туреччини. Туреччина це двуликі брихуни. Спочатку вони якоби  підтримують Україну, а насправді орієнтуються на нацистську росію та  співпрацюють з нею. Туреччина не партнер для України, бо є ворогом для  Ізраїлю, курдів, сирійської опозиції, США та є спільником нацистської  росії.
Ці заяви Туреччини нічого не змінять, бо Туреччина зраджує  НАТО, США, є ворогом для Ізраілю підтримуючи та фінансуючи палестинських  окупантів та фашистів, закупають зброю у росії, спільно з нацистською  росією та ісламо-фашистським Іраном ведуть геноцид курдів та сирійців у  Сирії, погрожують Греції, обстрілюють сирійську опозицію, що  підтримується Заходом тощо.
Країни НАТО підіймають питання виключення Туреччини з НАТО.
Ердоган така нацистська сволота як і нацист путін.
Заява  Туреччини стосовно анексії росією українського Криму не є підтримкою  України, а маніпулюванням з того боку, що Туреччина має власний інтерес  до цього окупованого росією півострова та мріє сама його окупувати, а не  виступає за його повернення до України.
Україна, США та  цивілізований світ повинні відкрити на своїх територіях посольства  Курдистану на базі Іракського Курдистану та допомогати курдам для  розширення меж Курдистану від Півночі Іраку до Вірменії та Азербайджану  на Півночі, від Західного Ірану до Північної Сирії та Східної Туреччини.  Виникнення цієї держави з багатомільйоним населенням посилить позиції  цивілізованного світу (США, Ізраїль, Україна) на території Близького  Сходу та послабить гегемонію турецько-ірано-пакистано-російських  фашистів.

2. Ви вчитайтеся у повідомлення Туреччини від 16 березня 2018 року. Що там написано? Так само. Уважно читайте. Туреччина не визнає порушення будь-яких прав з боку нацистської росії в окупованому неї українському Криму при цьому вони підтримують суверенну цілісність України.

Тобто, вони говорять як ті, хто має подвійність. Туреччина це використовує для того, щоб дати Україні хабар для того, щоб Україна не засудила злочинні фашистські дії Туреччини по відношенню до мирних мешканців курдсько-сирійського Афріна.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic