Пропоную вимагати від Угорщини відшкодування за геноцид українців Карпатської України.

Після розпаду Австро-Угорської імперії та Чехо-Словаччини, етнічні українці Закарпаття, Прикарпаття та Карпат, захдніше Закарпаття, створили українську державу Карпатська Україна.

1939 року хортиська Угорщина за згодою Гітлера напала на Карпатську Україну, окупувавши її.

Під час такої оккупації було багато вбито українців, угорські фашти влаштовували концтабори для українців та вели геноцид українців.

Західна частина Карпатської України досі окупована Угорщиною (це вся Східна частина Угорщини) та радянськими окупантами частина таких територій була передана Словаччині, Румунії та Польщі.

Угорщина за свої злочини та за те, що досі, території України окуповані Угорщиною, не понесла відповідальності.

Тому пропоную, розробити проект Закону України про кримінальне переслідування прибічників хортиської Угорщини за невизнання злочинів проти українців та за нео-хортиські погляди.

Крім того, пропоную змусити Угорщину сплатити дуже великі грощі за заподіяну шкоду українцям та Україні під час злочинів хортиської Угорщини.

Разом з тим, потрібно підняти питання повернення земель етнічних українців від Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини, Сербії, Чехії, Біларусі, Казахстану та нацистської росії до складу України.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic