antirussians (antirussians) wrote,
antirussians
antirussians

Для звільнення Лівану від ісламських свинів, потрібно влаштувати криваву провокацію.

Ліван є християнською державою, що окупований ісламсько-фашистськими маріонетками Ірану "Хезболла".
Для звільнення Лівану від іранських та ісламських фашистів, потрібна кривава провокація. Провокація потрібна бути направлена на дітей християнської школи Лівану. Потрібно підкупити терористів з "Хезболла" та влаштувати збройний напад на християнську дитячу школу. Нападники повинні бути вбиті.
Християни та атеїсти Лівану почнуть повстання проти мусульман, "Хезболла" та Ірану. Ізраїль, США та НАТО повинні використати повстання таким чином, щоб більше його розбурхати, фінансувати повстанців та навіть створити відповідні організації.
Повстанці почнуть громадянську війну у Лівані. Для підтримки повстанців, Ізраїль, США та НАТО повинні втрутитись та взяти під контроль весь Ліван. Таким чином, Ліван буде інтегровано та приєднано до Ізраїлю. Всі мусульмани будуть фізично вбиті. З Північного Лівану та Ізраїлю визволителі Лівану повинні почати наступ на всю Південну Сирію.
Tags: Ізраїль, Ліван, НАТО, Новий Бейрут, США, Сирія, Хезболла, визволення Лівану, знищення мусульман, знищення ісламу, кривава провокація, повстання християн Лівану, християни, ісламо-фашистський Іран
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments