antirussians (antirussians) wrote,
antirussians
antirussians

Угорщина та угорці те ж саме, що і нацистська росія.

Фашистський уряд Угорщини є маріонеткою нацистської росії. Угорщина спільно з нацистською росією веде спроби створити проугорський сепаратизм на українському Закарпатті. Вигадана божевільним ідіотом Сіярто та партією Фідес фейкова місія ОБСЄ на Закарпатті є спробою підняти бунти серед агентів Угорщини та зрадників на Закарпатті антиукраїнського тероризму. Тим паче, Угорщина спільно з росією використала провокацію руками польських фашистів проти угорської спілки.
Україна повинна провести повну українізацію Закарпаття та позбавити всіх мешканців Закарпаття громадянства України, хто не вважає себе українцями та депортувати з України з конфіскацією їх всього майна.
При цьому, як я писав раніше, потрібно фінансувати сепаратизм на Сході та Південному Сході Угорщини, та підняти питання введення місії ОБСЄ на територію Угорщини.
Tags: Закарпаття, ОБСЄ, Сіярто, Угорщина, Україна, Україна лише для українців, агенти нацистської росії, депортація угорців, нацистська росія, польські фашисти, українізація, фашистський уряд Угорщини
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments