За створення сепаратистського руху етнічних українців на Сході Угорщини.

У зв'язку з тим, що фашистський уряд Угорщини, що є маріонеткою нацистської росії, продовжує та буде продовжувати екскалацію конфлікту проти України, мріючи про перетворення Закарпаття у свою колонію, пропоную наступні кроки вирішення зазначеної проблеми.

Насправді, угорців на Закарпатті нема, бо це заїзжі громадяни Угорщини, яки продовжують справу Гітлера по відновленню угорської експансії на землі румунів та слов'ян.

Таку ситуацію, близьку до узурпування Закарпаття Угорщиною створив режим біглого януковоща.

Виступаючи за права угорців на Закарпатті, фашистська Угорщина розбурхує антиукраїнський сепаратизм.

Потрібно повернути угорців на Закарпатті на історичну їх батьківщину — депортувати на Угорщина, але тільки тих, хто не вважає себе українцем. Крім того, потрібно не піддаватись пропокаціям нацистській росії та не приміняти будь-яку силу без потреби.

Також, можливо угорців в Україні демадярізувати, тобто визволити їх свідомість, бо вони є етнічними українцями, що зазнали з боку Угорщини насильницької колонізації та деукраїнізації.

По-друге. Потрібно збирати кошти на створення сепаратистських рухів на території Угорщини, бо Уряд України не виділяє для цього коштів. Центрами проукраїнського сепаратизму повинні бути діаспори етнічних українців на Угорщині у Східній частині міста Будапешт, у місті Мішкольц та всіх інших населених пунктах Угорщини.

Потрібно підтримувати діаспори етнічних українців та захищати українську культуру та мову на Угорщині, бо етнічні українці постійно зазнавали та зазнають мадяризації з боку всіх урядів Угорщини.

Діаспори повинні проводити за виділені кошти заходи стосовно створенню українських рухів на території Угорщини.

Столицею українських сепаратистських рухів на Угорщині повинні бути місто Мішкольц та Східна частина Будапешту. Крім того, українські рухи повинні консолідуватися з етнічними словаками та румунами.

Українські сепаратистські рухи на Угорщині повинні підняти питання референдуму на Сході та Південному Сході Угорщини з проголошенням української етнічної автономії спільно з етнічними словаками та румунами.

Тільки після цього потрібно створення Крайового Парламенту Українців Східної Угорщини.

Такий Парламент повинен задекларувати створення Української Народної Республіки Мішкольція або Мішкольської Республіки.

Угорська мова буде перехідною та через час забороненою, заміненою на українську мову на латиниці.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic