Іслам - це світове зло. Основні риси цього зла.

Подивіться. Чому у світі не люблять іслам та мусульман? Тому, що мусульмани нав'язують людству свою релігію.

Так, наприклад, Іран був світською країною. Але ісламські фашисти влаштували переворот та захопили владу в Ірані. Після захоплення влади ісламістами, багато мешканців Ірану було фізично знищено ісламськими фашистами.

Після захоплення влади ісламістами в Іран, ісламсько-фашистський Іран створює фашистсько-релігійні та терористичні організації, як Хамаз, Хезбулла та ФАТХ. Наступним кроком ісламських фашистів, було створення вигаданого народу "палестинців". Головним напрямком цього режиму — є розповсюдження ісламу по світу. Заради цього, ісламсько-фашистський Іран об'єднався з нацистською росією, та влаштовує спільно геноцид сирійців.

Другим прикладом зла під назвою "іслам" є Афганістан.

Тяжко було уявити, що раніше в Афганістані переважали буддисти. Але ісламські фашисти в обличчі талібану знищили буддистів.

Третім прикладом є світова терористична організація "ІГІЛ". Вона була створена мусульманами, що працюють на нацистську росію спільно з Іраном, Туреччиною, Пакистаном та Північним Суданом.

Четвертим прикладом є Туреччина. Ця фашистська держава продовжує ідеї загарбання світу подібно Османській імперії та нав'язуванню світу ісламу. Достатньо згадати геноцид по відношенню до курдів, сирійців, вірмен, греків, коптів, каппадокійців, євреїв, болгар.

П'ятий приклад — це Північний Судан.

Ісламсько-фашистський уряд Північного Судану влаштував геноцид проти євреїв, юдіїв та християн, через що виник конфлікт проти Південного Судану. Злочини ісламських фашистів Судану зфіксовані резолюцією ООН.

Крім того, згадаємо події 7 березня 2018 року. Мусульмани, які є біженцями з Мьянми, влаштували погроми буддистів, індуістів, християн у Шрі-Ланці. Але ісламським фашистам цього мало, вони починають за піддтримки терористичних Пакистану та Мальдівських островів, перевертати всю правду та звинувачувати буддистів у погромах. Буддисти мають право захищатись.

Біженці та переселенці з мусульманських країн повинні відмовлятись від ісламу, приймати релігії країн, куди вони емігрували та, якщо вони цього не зроблять — вони повинні бути знищеними або депортованими туди звідки вони прибули.

Але ми ще не врахували те, що мусульмани пригноблюють християн, буддистів та представників інших релігій. Правильними є слова та заяви Трампа та США по відношенню до Єрусалиму та захисту християн від пригноблень серед мусульманськихї країн.

Християни повинні захищати свої права та боротися проти мусульман та ісламу. Для захисту християн, потрібно озброювати християн та представників інших немусульманських релігій для знищення ісламу та відстоювання права на своє існування.

Разом з тим, російське православ'я не є християнством та є спільником ісламського фашизму, зброєю нацистської росії, що спільно з фашистським урядом Башара Асада, Іраном, Туреччиною, Пакистаном знищують сирійців, християн та юдеїв.

Винятком є кримські татари. Вони є мусульманами, але їх іслам близький до християнських віросповідувань в Україні. Насамперед, це через тих, хто підтримує український уряд. Але іслам всеодно є загрозою для України, бо ліберальні закони України є шпариною для завойування та захоплення влади в Україні. Тим паче нацистська росія використовує мусульман окупованого Криму, країн Кавказу та Уралу у своїх цілях, а ті насамперед є безжальними вбивцями та терористами, які виконують вказівки нацистської росії.

Вражає безхребетність Ватикану. Замість того, щоб захищати інтереси християн, Ватикан у своїх висказуваннях стоїть на позиціях нейтральності по відношенню до інших релігій. Так само його безхребетність і по відношенню до статусу Єрусалима. З такими християнами, як Папа, християни не будуть захищені. Така позиція Ватикану є псевдохристиянською.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic