Проіранські бовдури в уряді України

Наприклад, що пишуть про ісламо-фашистський Іран українські новини:

«Кривавий теракт на параді у Ірані: оприлюднено кадри розстрілу людей (18+)» (https://24tv.ua/krivaviy_terakt_na_paradi_u_irani_oprilyudneno_kadri_rozstrilu_lyudey_18_n1035862)

Тобто, це брехня українських ЗМІ подібно до російських. Справа у тому, що в уряді України є бовдури, що дружать з Іраном.

Насправді, ніяких терористів та бойовиків у нападі не було, у тому числі ісламської держави. Це початок антиісламської революції в Ірані. Розстріл військових Ірану — це вірна справа, бо це вбивство фашистських слуг ісламо-фашистського Ірану.

Чому українські ЗМІ всю інформацію перевертають стосовно Ірану? Тому, що це вигідно тим, хто стоїть за такими ЗМІ, тобто і уряду України.

Замість того, щоб розірвати дипломатичні відносити з друзями нацистської росії та ісламо-фашистами, Україна продовжує з ними співрацю. Це стосується ісламо-фашистського Ірану, Північного Судану, Туреччини, Лівану, Сирії та палестинських вилупків (терористів).

Тому, за цих обставин, пропоную напади на їх посольства, консульства, представництва та представників в Україні для повного знищення ісламо-фашистів, що є друзями нацистської росії.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic