Третій крок. Весь Ливан.

Третім кроком є визволення від мусульман всієї території держави Ливан  та приєднання всього Ливану до Ізраїлю без прав на будь-яку автономію.
Історично  Ливан є християнсько-юдейсько-європейською країною. Невдалі дії  минулого керівництва Ізраїлю лише посилили присутність  ісламо-ірансько-російсько-асадівської диктатури.
Події у Сирії є шансом для визволення всього Ливану. Але Ливан та його місцеві мешканці не можуть існувати без Ізраїлю.
Тому,  третім кроком є повна військова інтервенція Ізраїлю на всю територію  Ливану, як Південну, так і Північну. Ізраїль повинен залишитися в Лівані  назавжди. Ливан повинен бути розділений як мінімум на 3 провінції та  приєднаний до Ізраїлю без прав автономії та на підставах  територіально-адміністративних одиниць Ізраїлю. Тим часом, це не лише  визволити місцеве населення від впливу нацистських ірану, росії та  режиму Башара Асада, але й закріпеть назавжди Голанські висоти за  Ізраїлем, де вже 4 КРОКОМ буде визволення Півдня Сирії далі на Північ  від Ливану та Голанських висот Ізраїлем від фашистського уряду Сирії  Башара Асада та його спільників нацистів росії та Ірану.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic