Пустодзвін або відсутність реформ Сракашвілі. Прихильники Сракашвілі, як і зрадофіли.

Діалог на https://zloy-odessit.livejournal.com/2334884.html

Я: Сракашвілі - це агент нацистської росії. Якщо його приберуть - то приберуть його спільники - теж агенти нацистської росії.

sakralny_korsun: а де логіка? може трансформована Грузія стала ближчою до сучасної РФ?
Чи може Міхо закликав не чіпати ворів у владі України?

Це яким пиздуватим треба бути, щоб приписувати Саакашвілі любов до крадіїв

Я: Не було ніяких змін у Грузії. Всі міфи про якісь реформи у Грузії - це  лише міф та політична реклама. Сракашвілі є крадієм, що пограбував  Грузію та ще почав грабувати Україну, але український народ та нація  його зупинила. Ця чорна макака та хачапурі (представник чорної раси)  Сракашвілі унизив мою країну, мою державу, моїх братів українців -  великоукраїнський народ. Україна лише тільки для українців. Сракашвілі  це агент нацистської росії, який за грощі кремлівських кураторів  збирався влаштувати державний переворот в Україні та віддати українські  території ворогам України (ворог не лише росія, а фашистські корумповані  недодержави Європи, такі як Польща, Угорщина, Чехія, Румунія,  Туреччина). Мені не потрібна чорна макака в Україні, тим паче хай  хачапурі валють геть з землі самих дійсних та чистих слов'ян.

sakralny_korsun: дуже погано, що тепер офіційний Київ проводить ескалацію конфлікту із Заходом
Україна не може зостатися нейтральною між Заходом і Сходом.
Народ обирає Захід, то ж конфлікт народу з владою закінчиться не на користь влади

Я: 1. Офіційний Київ не проводить екскалацію конфлікту з Заходом. Уряди  Польщі, Чехії, Угорщини та Румунії є фашистськими маріонетками  нацистської росії. Ці країни йдуть проти волі США та Європи. Чому вони  такі? Тому, що агенти росії прийшли до влади у цих країнах, бо фактично  вони більше корумповані ніж сама нацистська росія. Те, що Європа та  Грузія не корумповані - фейк.
Польські фашисти ведуть переслідування  українців, тим паче Південно-Східна Польща - це землі етнічних  українців, що досі окуповані Польщею. Південно-Східна Польща,  Словаччина, частина Чехії, Північна Румунія, Східна Угорщина,  Придністров'я, Південна Біларусь та землі на росії від Кубані до  Далекого Сходу - це землі етнічних українців. Україна повинна повертати  землі етнічних українців та захищати українців на території сусідів.

2. Ніхто не може вказувати Україні та українцям як жити.

3.  Україна не повинна бути нейтральною, бо нейтралітет - це поле ігри для  сусідів, особливо для нацистської росії. Україна приєднуєтться до НАТО.  Вона повинна зайняти позиції захисту своїх інтересів, інтересів США у  Європі (не лібералів, не демократів, не макак Хіларі-Обами). Україна  повинна йти до імперіалізму та побудуванню Великої України. Націоналізм  осяде в устрої України. Права та демократія повинні бути обмежені, якщо  це зачіпає національні інтереси Великоукраїнського народу. Коррупцію  потрібно використовувати до сусідів, щоб влаштувати сепаратизм на  території сусідів, щоб знищити сусідів та повернути землі етнічних  українців.

4. Противники уряду України - меншість та не народ.  Така меншість повинна бути позбавлена прав та свобод заради національних  інтересів України. Весь український народ підримує нинішній уряд  України, бо він дійсно захищає інтереси України. Люба оппозиція - агенти  нацистської росії.

sakralny_korsun: ви змішуєте правду з брехнею, тільки на кого це розраховано.
марна справа - свідому людину влада не обмане.
Те, що зараз відбувається - це й є спротив народу проти державної брехні узурпаторів влади

Я: Та ні, це ти брешеш. Уряд України - це захисники інтересів України. Це  ахмєтов, сракашвілі, оппозиційний блок, соболєв, рабінович, семенченко,  визволення, рух нових сил, тимошенко, бют, савченко - агенти росії. Я  вважаю, що всю оппозицію потрібно заарештувати та відправити на фронт  знищувати російських окупантів, а щоб не втекли - поставити за спинами  вірних військових. Мадяр, румунів, пшеків та москалів потрібно  депортувати разом із хачами та турками.

sakralny_korsun: я був в АТО. небажаючих на фронт не відсилають. Немає такої практики - щоб проросійську погань пускати на лінію зіткнення.
Ти мені вже остогид зі своєю міксованою "правдою"

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic