Іслам - це світове зло. Палестинський нео-фашизм та тероризм.

Не існує ніяких "палестинців", бо вони вигадка ісламсько-фашистських недодержав та нацистської росії.

Землі Палестини — це землі Ізраїлю та повинні бути визволені від яничар ісламських фашистів, які називаються "палестинцями".

Крім того, у Секторі Газа та Західному березі річки Йордан мешкає багато етнічних євреїв, що були насильно ісламізовані турецько-ірансько-асадівськими фашистами.

Ненависть до сіонізму — це фашизм, бо сіонізм захищає права християн та юдеїв від натиску ісламських фашистів.

Ісламські фашисти та яничари під назвою "палестинці", ведуть геноцид християн, євреїв, юдеїв, курдів, коптів, ізраїльтьян та інших. "Палестинці" ведуть показуху, розраховану на публіку європейських хвойд.

Сама назва "палестинці" є антихристиянським фашизмом та знущанням над християнством, бо назва походить від ворогів людства — филистимлян.

"Палестинці" повинні бути ліквідовані, як недорозуміння та анклав ісламського фашизму. Етнічні євреї повинні бути визволені від ісламізації та повинні бути юдаїзовані, сіонізовані та християнізовані. Інших шляхів не існує. Ізраїль повинен визволити свої етнічні землі під назвою Сектор Газу та Західний берег ріки Йордан від "палестинських" окупантів та яничар не зважаючи на горлання хворих європейських лібералів та шльондр.

Близький Схід повинен бути звільненим від ісламських та мусульманських окупантів та їх колобораціоністів. Ізраїль — головний захисник християн та юдеїв. Ті юдеї та християни у країнах Близького Сходу та серед мусульманських країн та Ізраїлю, що виступають проти сіонізму та Ізраїлю — є маріонетками (ляльками) ісламських фашистських недодержав та нацистської росії. Таким є Ливан. Ливан теж потрібно звільнити від мусульман, Ірану та нацистської росії. Для більш ефективного захисту християн, Ливан повинен у всіх своїх межах увійти до складу держави Ізраїль та почати всі сили бросати на впровадження ідей сіонізму.

Єрусалим, Ливан, Синай, Західний та Східний береги ріки Йордан, Сектор Газу, Голанські висоти та Південь Сирії — це Ізраїль. У цілях захисту ідей сіонізму та християнства, Ізраїль повинен заборонити на своїй території сповідувати іслам. Мечеть Аль-Акси потрібно знести та побудувати ІІІ Храм Соломона.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic