antirussians (antirussians) wrote,
antirussians
antirussians

План визволення Лівану. Ліван не для мусульман.

Ліван потрібно звільнити від мусульманського біомусору, бо Ліван це історично християнський регіон. Іслам було силою принесено до Лівану фашистським Іраном. Агенти Ірану це не лише терористичні організації в Лівані, але й його Уряд.
Як туди потрапив Іран? Через його експансію туди та поступки демократів та лівих бовдурів США та Європи. Крім того, існує помилка Ізраїлю в тому, що він на той час зайняв нейтральну позицію щодо нацистської росії, бо саме нацистська росія сприяла та підтримувала експансію Ірану до Лівану.
Тому, Ізраїль повинен визволити Ліван, ввевши на всю його територію свої війська. Але не тимчасово, а назавжди, приєднавши його до держави Ізраїль як свою провінцію. Уряд Лівану, ліванські терористи, іранці, росіяни, турки та антиізраїльські європейці повинні бути фізично знищені (вбиті до кожного), а іслам повинен бути заборонений та мусульмани повинні переслідуватись.
Tags: Європа, Ізраїль, Ліван, США, Туреччина, визволення Лівану, мусульмани, мусульмани це тварини, нацистська росія, християни, ісламо-фашистський Іран, ісламський фашизм
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments