Не існує палестинців, але існують палестинські свині.

Щоб не повторюватись стосовно Іслам - це світове зло. Палестинський нео-фашизм та тероризм. скажу одне...

Столкновения на границе сектора Газа и Израиля: 15 человек погибли и более 1400 ранены 

Не існує ніяких палестинців. Ті, кого називають "палестинцями" — взагалі не люди. Не можливо свиней називати людьми.

Тобто, так званих "1400" терористів з Сектора Газа потрібно було вбити, бо це фашистські сволоти, які не краще за самогубців.

В свою чергу посольства Ірану в Європі, Україні та США розповсюджують нетерпимість до ворогів Ірану та любов до друзів нацистської росії. У першу чергу Іран розповсюджує антисемітизм та нетерпимість до євреїв.

Іран — це ворог.

Цивілізований світ повинен прогнати не лише посольства Ірану (після посольств нацистської росії) та іранських бізнесменів, присвоївши їх майно, але й припинивши діяльність будь-яких іранських та палестинських організацій.

"Палестинцям" Харкова, що протестували проти рішення Трампа — потрібно переслідувати та відправити на перевихування у тюремні колонії здовічним ув'язненням. Тобто, представники чоловічої статі серед "палестинців" повинні бути знищені завдяки будь-яким заходам, а їх жіноча стать — асимільована, при тому, що вони повинні насильно відмовитись від всього свого минулого, включаючи мову та релігію.

Єрусалим, Сектор Газу, Східний берег ріки Йордан, Ліван, Синайський півострів, Південь Сирії і Голанські висоти та Королівство Йордан — це Ізраїль!

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic