Іслам - це світове зло. Мусульмани - це дикі мавпи.

Іслам — це релігійний фашизм. Мусульмани вважають, що лише мусульмани це люди, а всі інші ні. Насправді, все навпаки: мусульмани — це не люди, а дикі мавпи, та немусульмане — це люди, але не всі.

Замасковування мусульманами тваринних інстинктів та перекручування ними правди — нічим не відрізняється від ранього сатанізму, який реалізовується на практиці.

Так, світ не повинен терпіти мусульман та відноситися до них з терпимістю, а навпаки — знищувати іслам.

Ось, наприклад, біженці с мусульманських недодержав у Європі. Вони нав'язують європейцям свою тваринну релігію — іслам, тим самим створюючи нео-нацистські організації мусульман Європи.

Гомосексуальні європейці, як справжні ліберали та шльондри через свої ліберальні закони, не лише продалися нацистській росії, а й нічого не зробили для боротьби проти ісламізму, що проник до Європи.

У Європу та інші немусульманські країни потрібно допускати лише тих біженців з мусульманських країн, хто здатен бути асимільованим, хто відмовиться від ісламу, своєї мови та культури. Якщо ні — не впущені у країну, депортовані чи знищені. Особливо небезпечні наступні покоління мусульман, бо вони радикалізовані через умови свого проживання та несуть небезпеку як скажені тварини для цивілізованого немусульманського світу.

Згадаємо події у Шрі-Ланки...

Є дуже чудова стаття — Muslims in Sri Lanka attacked despite emergency decree (https://www.yenisafak.com/en/world/muslims-in-sri-lanka-attacked-despite-emergency-decree-3136350), що перекладається як: Мусульмани в Шрі-Ланці напали, незважаючи на надзвичайний указ.

Тобто, бути мусульманином — значить бути скаженою твариною, що загрожує життю людству.

Мусульман потрібно знищувати. Це єдиний засіб та вихід.

Безпечний мусульманин — мертвий мусульманин.

Іслам буде знищений лише через відвернення мусульман від ісламу, знищення мусульман, що не відвертаються від ісламу та знищення всіх святинь ісламу.

Мусульман потрібно змушувати силою відвертатись від ісламу або знищувати фізично мусульман без права висловлювання з боку мусульман та без освітлення такого знищення.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic