Війна проти центрів мереж агентів нацистської росії - посольств рф.

На тему На Родину!

Тобто, посольства нацистської росії - це не лише центри розповсюдження агентурної мережі нацистської росії, але й мереж наркоторгівлі та інших злочинних схем, за котрими стоїть нацистська росія.

Є припущення, що літак, який забрав послів нацистської росії висланих Великобританією, вивозе не лише послів, але й наркоту, зброю та грощі, здобуті пограбуванням мешканців Великобританії.

За цих обставин, виникає пропозиція виганяти посольства нацистської росії. Але при цьому, обшукувати кожного посла та всіх, хто з ними пов'язаний. А краще їх арештовувати на довічне ув'язнення та обробляти спецслужбами. Територію посольств захопляти та вести детальний обшук і приєднувати такі території до власності країни, де заарештовані представники нацистської росії. А якщо не висилати та не проводити заарештування - потрібно заборонити послам нацистської росії та всім їх знайомим покидати межі території посольства, при цьому оточити посольство та тримати довічно у цьому кільці.

Самий оптимальний варіант, це така хронологія:

1. Заборонити працівникам та знайомим полишати територію посольства нацистської росії і оточити територію посольства.

2. Блокувати будь-який зв'язок посольства нацистської росії з будь-ким.

3. Не допускати будь-кого до території посольства та всіх, хто бажає туди проникнути чи прослідкувати за ситуацією - заарештовувати, як агентів нацистської росії. Всі ЗМІ повинні мовчати та ніяке ЗМІ на відстань як мінімум 10 км не допускати зберігаючи режим повної мовчанки та мовчання.

4. Почати штурм посольства. Чи заарештувати росіян та їх знайомих під час попитки вийти за межі території посольства. У любому випадку, всі, хто знаходяться на території посольства повинні бути заарештовані. Посольство повинно бути захоплене.

5. Обстеження всієї території посольства, приєднання його до своєї території та засекречення ситуації щодо нього.

6. Продовження режиму тиші на енвизначений термін.

7. Довічне ув'язнення росіян і всіх заарештованих та допити їх спецслужбами.

Крім того, можливо створення псевдопосольства нацистської росії для перехоплення планів нацистської росії через арешт всіх працівників посольства та їх знайомих і заміни їх на акторів.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic