Бізнес та Україна. Проукраїнський бізнес.

З мої коментарів у Такой день

1. Обісрані це ті представники бізнесу що не думають про державу, а думають  про власний гаманець. Всі бізнесмени повинні контролюватися державою.  Якщо бізнесмени відмовляються від цього - їх бізнес повинен бути  заборонений.

2. Не має місця в Україні бізнесу, що веде антиукраїнську діяльність.  Бізнес повинен працювати на державу, а не лише сплачувати податки, та й  те, не всі податки сплачуються.

3. Україна лише для українців та це стосується також всього бізнесу. Бізнес  повинен підіймати економіку України та належати лише УКРАЇНЦЯМ. Всі  інші (не українці) - нищий сорт та повинні працювати лише  гастарбайтерами. Крім, держава повинна зупинити можливість українцям  бути робочою силою закордоном.

4. Бізнес в Україні лише для УКРАЇНЦІВ, та повинен належати лише УКРАЇНЦЯМ з  проукраїнськими поглядами. Хто не підпадає під ці рамки - такий бізнес  повинен перейти у державну власність України або проданий УКРАЇНЦЯМ.

5. Взагалі весь бізнес повинен підчинятися Українській державі,  контролюватися державою та слугувати державі, а не власникам бізнесу.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic